CDNT

CDNT to 20 lat doświadczenia w branży elektrycznej i niskoprądowej

 

Firma działająca w branży fotowoltaiki - strategia rozwoju (do roku 2030r)

Zbudowaliśmy zespół, aby śledził na bieżąco rynek fotowoltaiki. Analizujemy atrakcyjność ofert, jakość i nowoczesność usług. Oszczędzimy Twój czas i pieniądze. Zabezpieczymy Cię najlepiej jak potrafimy, aby cały proces zakupu, wdrożenia, gwarancji był prawidłowy. Polecimy najlepsze polskie rozwiązania - gdzie warto je rozważyć jako gwaranta lokalnego. Dopowiemy alterntywne nejlepsze rozwiązanie producenta zagranicznego do rozważenia, jako alternatywę. Przedstawimy rozsądne argumenty w przekonaniu, że warto świadomie tą instalacje skonfigurować i dobrze wykonać na wiele lat bezawaryjnej pracy. Rozwijamy kompetnecje z najlepszymi patnerami w Polsce. Jesteśmy ekspertami w branży. 

Firma współpracująca bezpośrednio z Generalnymi Wykonawcami (lata: 2010r - 2019r)

CDNT to wykonawca instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Obsługujemy kompleksowo inwestycje w zakresie wykonania instalacji i dostaw. Prowdzimy serwis pogwarancyjny i usługi konserwacji instalacji pożarowych, oddymiania, detekcji CO/LPG.

Pracowaliśmy dla KRAKBAU S.A., INSTAL-KRAKÓW S.A., SKANSKA PROPERTY POLAND, EKOPARK S.A., RE-BAU, GALINVEST, NEWBERG INVESTMENT, REALIMPEX. 

Firma prefabrykator szaf automatyki (lata: 2017r - 2019r)

Własnym zespołem pracowników, wykonaliśmy prefabrykacje dla znakomitych hoteli, muzeów i obiektów komercyjnych. Współpracowaliśmy z dobrymi Integratorami BMS ze 100% satysfakacją. Wszystkie projekty zostały zakoczone sukcesem i pracują bezawaryjnie do dziś. Prefabrykujemy szafy automatyki dla BMS. CDNT to doświadczony zespół elektryków i elektroników z 20 letnim doświedczeniem, najwyższy standard prefabrykacji, najlepsza estetyka wykonania w szczegółach. Zapewniamy inżynierską kontrolę projektu i weryfikacje na każdym etapie prac. Możliwa praca pod marką wykonawcy, duże zaufanie w biznesie i lojalność. 

Fachowa współpraca z projektantami i wykonawcami instalacji elektrycnych i nispokrądowych (lata: 2000r - 2010r)

Doradztwo ekspertów w dziedzinie instalacji teletechnicznych. Konsultowanie projektów i nadzorów.

* *